Oferta dla firm Jest 11 produktów.

Oferta dla firm

Oferta dla firm

W ofercie dla firm można znaleźć prezenty upominkowe tworzone na indywidualne zamówienia. Dajemy mozliwość pełnej personalizacji. W zestawie można dodać każdy produkt z naszej oferty, zapakowane w ręcznie malowane pudełko, na którym może znajdować się dowolny napis lub logotyp. 

Zestaw z mydełkiem ozdobnym ''Elf z motylkiem'' wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej.  Zapakowanego w specjalnym ręcznie malowanym pudełku z logiem Twojej Firmy. Na wieczku od pudełka może znaleźć się każdy logotyp lub wybrany tekst.  Możliwość skomponowanego własnego zestawu z dowolnym mydełkiem oraz pudełkiem. 
Zestaw z mydełkami ozdobnymi ''Serca z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej.  Zapakowane w specjalnym ręcznie malowanym pudełku z logiem Twojej Firmy. Na wieczku od pudełka może znaleźć się każdy logotyp lub wybrany tekst.  Możliwość skomponowanego własnego zestawu z dowolnym mydełkiem oraz pudełkiem. 
Zestaw z mydełkiem ozdobnym ''Kulki z róż'' wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej.  Zapakowane w specjalnym ręcznie malowanym pudełku z logiem Twojej Firmy. Na wieczku od pudełka może znaleźć się każdy logotyp lub wybrany tekst. Możliwość skomponowanego własnego zestawu z dowolnym mydełkiem oraz pudełkiem. 
Zestaw z mydełkiem naturalnym z zatopioną pomarańczą i cynamonem, wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej przeźroczystej bez SLS i innej chemii.  O zapachu korzennych przypraw i pomarańczy. Mydełko zapakowane jest w specjalnym ręcznie malowanym, owalnym pudełku z logiem Twojej Firmy. Na wieczku od pudełka może znaleźć się każdy logotyp lub wybrany...
Zestaw z mydełkiem naturalnym lawendowym, umieszczonym w suszu lawendowym. Mydło wykonane jest z certyfikowanej masy przeźroczystej bez SLS i innej chemii. Jest zapakowane w woreczek celofanowy i związane sznureczkiem i gotowe do wręczenia w formie prezentu. Całość umieszczona jest w drewnianym, okrągłym pudełku wraz z etykietką z logo Twojej Firmy. 
Zestaw z mydełkiem naturalnym rumiankowym. Jest wykonane z certyfikowanej masy przeźroczystej bez SLS i innej chemii. Zapakowane w woreczek celofanowy i związane sznureczkiem i gotowe do wręczenia w formie prezentu. Całość umieszczona jest w drewnianym, okrągłym pudełku wraz z etykietką z logo Twojej Firmy. 
Zestaw z mydełkiem ozdobnym ''Serce'' wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej.  Zapakowanego w specjalnym ręcznie malowanym pudełku z logiem Twojej Firmy. Na wieczku od pudełka może znaleźć się każdy logotyp lub wybrany tekst.  Możliwość skomponowanego własnego zestawu z dowolnym mydełkiem oraz pudełkiem. 
Zestaw trzech sztuk mydełek naturalnych glicerynowych z zatopioną pomarańczą i przyprawami, zamkniętych w ręcznie malowanym drewnianym pudełeczku z  dowolnym motywem na wieczku. Ekologiczne mydełka wykonane z certyfikowanej masy glicerynowej o właściwościach nawilżających i odżywczych. Idealny prezent dla zwolenników naturalnych produktów. Całość tworzy...
Duży zestaw czterech sztuk mydełek naturalnych glicerynowych, zamkniętych w ręcznie malowanym drewnianym, owalnym pudełeczku z dowolnym logotypem na wieczku. Ekologiczne mydełka wykonane z certyfikowanej masy glicerynowej o właściwościach nawilżających i odżywczych. O zapachu korzennych przypraw i pomarańczy. Na wieczku od pudełka może znaleźć się każdy...
Zestaw 3 sztuk mydełek ozdobnych 'Aniołki, Wróżki' zamkniętych w ręcznie malowanym okrągłym pudełku z dowolnym motywem na wieczku. Może być to zarówno napis z życzeniami jak i dowolna grafika. Mydełka są wykonane w  pastelowych kolorach o przyjemnym zapachu kwiatowym. Całość tworzy oryginalny i pachnący prezent.
Zestaw trzech sztuk mydełek naturalnych glicerynowych z zatopioną pomarańczą i przyprawami, zamkniętych w ręcznie malowanym drewnianym pudełeczku z  dowolnym motywem na wieczku. Ekologiczne mydełka wykonane z certyfikowanej masy glicerynowej o właściwościach nawilżających i odżywczych. Idealny prezent dla zwolenników naturalnych produktów. Całość tworzy...
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów