Dzień Matki Jest 15 produktów.

Dzień Matki

Dzień Matki

W święto wszystkich Mam pragniemy podziękować im za miłość, uwagę i poświęcenie. Stworzyliśmy serię mydełek '' I love Mom'' oraz zestawy upominkowe, które są idealnym prezentem dla najbliższych nam osób. 

na stronę
Mydełko glicerynowe "I love Mom" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Serce" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzezroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Szkatułka" o niepowtarzalnym kształcie z możliwością otworzenia. Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Serce z róż" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Zestaw trzech sztuk mydełek glicerynowych ''kulki w róże'' w trzech zapachach i kolorach do wyboru.  Zamknięte  w drewnianym, owalnym pudełku. Ozdobione delikatna, bawełnianą koronką. Mydełka wykonane z najwyższej jakości masy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Mają właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Całośc tworzy pachnący i oryginalny...
Zestaw z mydełkiem ozdobnym ''Serce'' wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamknięte w okrągłym pudełeczku ręcznie malowanymi przecieranym, w białym kolorze. Ozdobione delikatną wstążeczką. 
Zestaw z mydełkami ozdobnymi ''Serca z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamknięte w owalnym pudełeczku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Ozdobione delikatną  wstążeczką. 
Zestaw z mydełkami ozdobnymi ''Kulki z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamknięte w owalnym pudełeczku ręcznie malowanym w białym kolorze. Ozdobione delikatną ozdobną wstążeczką. 
Zestaw składający się z mydełka glicerynowego w kształcie serca z zatopionymi płatkami z róży (bez SLS), zamkniętego w drewnianym, owalnym pudełku. Całość tworzy pachnący, oryginalny, ekologiczny prezent.
Zestaw czterech sztuk mydełek ozdobnych ''Serca z róż'' wykonanych z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w pięciu zapachach i kolorach. Zamknięte w dużym, okrągłym pudełku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Całość zawiązana ozdobną, delikatną wstążeczką. 
Zestaw z sześcioma mydełkami ozdobnymi ''Kulki z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamkniętymi w owalnym pudełeczku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Całość zawiązana ozdobną, delikatną  wstążeczką. 
Zestaw z mydełkiem ozdobnym ''Elf z motylkiem'' wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej.  Zapakowanego w specjalnym ręcznie malowanym, białym pudełku.
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów