Walentynki Jest 8 produktów.

Walentynki

Walentynki

Walentynki to romantyczny dzień dla Was Dwojga, kiedy pragniecie okazać sobie swoją miłość. Stworzyliśmy serię zestawów upominkowych specjalnie na tą okazję. W drewnianym pudełku znajdują się mydełka w kształcie serduszek i róż. Całośc tworzy estetyczny, pachnący i oryginalny prezent. 

Mydełko glicerynowe "Serce" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzezroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Szkatułka" o niepowtarzalnym kształcie z możliwością otworzenia. Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Serce z róż" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Zestaw z mydełkiem ozdobnym ''Serce'' wykonanym z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamknięte w okrągłym pudełeczku ręcznie malowanymi przecieranym, w białym kolorze. Ozdobione delikatną wstążeczką. 
Zestaw z mydełkami ozdobnymi ''Serca z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamknięte w owalnym pudełeczku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Ozdobione delikatną  wstążeczką. 
Zestaw z mydełkami ozdobnymi ''Kulki z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamknięte w owalnym pudełeczku ręcznie malowanym w białym kolorze. Ozdobione delikatną ozdobną wstążeczką. 
Zestaw składający się z mydełka glicerynowego w kształcie serca z zatopionymi płatkami z róży (bez SLS), zamkniętego w drewnianym, owalnym pudełku. Całość tworzy pachnący, oryginalny, ekologiczny prezent.
Zestaw czterech sztuk mydełek ozdobnych ''Serca z róż'' wykonanych z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w pięciu zapachach i kolorach. Zamknięte w dużym, okrągłym pudełku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Całość zawiązana ozdobną, delikatną wstążeczką. 
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów