Ślub Jest 14 produktów.

Ślub

Ślub

W ten szczególny dla Was dzień pragniecie podziękować najlbliższym, za przybycie i wspólną zabawę na weselu. Nasze mydełka to oryginalny i estetyczny prezent upominkowy dla gości. Każda sztuka jest zapakowana w woreczek lub ozdobne pudełko z dołączoną etykietką z imionami i datą ślubu. Może być stworzona wedlug własnego projektu Państwa Młodych.  

W ten szczególny dla Was dzień pragniecie podziękować najlbliższym, za przybycie i wspólną zabawę na weselu. Nasze mydełka to oryginalny i estetyczny prezent upominkowy dla gości. Każda sztuka jest zapakowana w woreczek lub ozdobne pudełko z dołączoną etykietką z imionami i datą ślubu. Może być stworzona wedlug własnego projektu Państwa Młodych.  

Więcej
na stronę
Mydełko glicerynowe "Serce" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzezroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Szkatułka" o niepowtarzalnym kształcie z możliwością otworzenia. Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Mydełko glicerynowe "Serce z róż" Wykonane z najwyższej jakości certyfikowanej bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę. Nadaje się także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień.
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 50 sztuk mydełek glicerynowych "Kulki z róż''. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest etykietka wraz z podziękowaniem, data ślubu lub dowolnym tekstem. 
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 50 sztuk mydełek glicerynowych "Szkatułek''. Mydełko składa się z dwóch części z możliwością otworzenia. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest...
Zestaw czterech sztuk mydełek ozdobnych ''Serca z róż'' wykonanych z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w pięciu zapachach i kolorach. Zamknięte w dużym, okrągłym pudełku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Całość zawiązana ozdobną, delikatną wstążeczką. 
Zestaw z sześcioma mydełkami ozdobnymi ''Kulki z róż'' wykonanymi z certyfikowanej masy glicerynowej nieprzeźroczystej. Do wyboru w czterech zapachach i kolorach. Zamkniętymi w owalnym pudełeczku ręcznie malowanym i przecieranym, w białym kolorze. Całość zawiązana ozdobną, delikatną  wstążeczką. 
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 100 sztuk mydełek glicerynowych "Kulki z róż''. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest etykietka wraz z podziękowaniem, data ślubu lub dowolnym tekstem. 
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 100 sztuk mydełek glicerynowych "Szkatułek''. Mydełko składa się z dwóch części z możliwością otworzenia. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest...
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 150 sztuk mydełek glicerynowych "Kulki z róż''. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest etykietka wraz z podziękowaniem, data ślubu lub dowolnym tekstem. 
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 150 sztuk mydełek glicerynowych "Szkatułek''. Mydełko składa się z dwóch części z możliwością otworzenia. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest...
Oryginalny prezent dla weselnych gości - zestaw 50 sztuk mydełek glicerynowych "Kwiatuszków''. Wykonane z najwyższej jakości bazy mydlanej glicerynowej nieprzeźroczystej. Każde mydełko jest zapakowane w oddzielny woreczek celofanowy i przewiązane ozdobną wstążeczką. Do mydełka dołączona jest etykietka wraz z dowolnym tekstem. 
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów