Zestawy upominkowe Jest 38 produktów.

Zestawy upominkowe

Zestawy upominkowe

Nasze zestawy upominkowe tworzone są na potrzeby róznych okoliczności, świąt czy też podziękowania najbliższym. Znajdą tu Państwo zarówno zestawy ze świecami z wosku pszczelego jak i  zestawy z mydełkami. 

Podkategorie

Zestawy z mydłami

Zestawy z mydłami są tworzone dla zwolenników naturalnych i ekologicznych kosmetyków. W środku drewnianego pudełeczka znajduje się naturalne mydełko glicerynowe wraz z bukiecikiem suszonej lawendy lub mydełka ozdobne w dowolnej kolorystyce. Całość tworzy estetyczny, pachnący zestaw idealny na prezent na każdą okazję.  

Zestawy ze świecami

Naturalne, ekologiczne zestawy składające się ze świec wykonanych z wosku pszczelego. Zamkniętych w drewnianym owalnym lub okrągłym pudełeczku. Całość tworzy oryginalny, pachnący zestaw upominkowy. 

na stronę
Ekologiczny, naturalny zestaw składający się z dwóch świeczek "w fiołki" wykonanych z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu. Świece są zamknięte w drewnianym owalnym pudełeczku. Całość jest ozdobiona bawełnianą, delikatną koronką w kolorze ecru.
Ekologiczny, naturalny zestaw składający się z dwóch świeczek "w róże" wykonanych z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu. Świece są zamknięte w drewnianym owalnym pudełeczku. Całość jest ozdobiona bawełnianą, delikatną koronką w kolorze ecru.
Ekologiczny, naturalny zestaw składający się z dwóch świeczek "w stokrotki" wykonanych z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu. Świece są zamknięte w drewnianym owalnym pudełeczku. Całość jest ozdobiona bawełnianą, delikatną koronką w kolorze ecru.
Ekologiczny, naturalny zestaw składający się z dwóch świeczek "w róże" wykonanych z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu. Świece są zamknięte w drewnianym okrągłym pudełeczku. Całość jest ozdobiona bawełnianą, delikatną koronką w kolorze ecru.
Ekologiczny, naturalny zestaw składający się z dwóch świeczek "w stokrotki" wykonanych z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu. Świece są zamknięte w drewnianym okrągłym pudełeczku. Całość jest ozdobiona bawełnianą, delikatną koronką w kolorze ecru.
Zestaw składający się z mydełka glicerynowego z zatopionym plasterkiem suszonej pomarańczy, zamkniętego w drewnianym, owalnym pudełeczku. W pudełku znajduje sie również plasterek pomarańczy, gwiazdki anyżu, cynamon.
Zestaw składajacy się z mydełka glicerynowego z zatopioną suszoną lawendą ( bez SLS) wraz z bukiecikiem suszonej lawendy, zamkniętego w drewnianym, owalnym pudełeczku. Całość tworzy pachnący, oryginalny, ekologiczny prezent. 
Zestaw składajacy się z mydełka glicerynowego z zatopionymi polnymi kwiatami, bukieciku lawendy, zamknietego w owalnym, drewnianym pudełeczku. Całość tworzy pachnący, oryginalny, ekologiczny prezent. 
Zestaw trzech sztuk mydełek muszelek w  bialym kolorze, o delikatnym zapachu kwiatowym. Zamknięte w drewnianym, okrągłym pudełku. Ozdobione delikatną, bawełnianą wstążeczką. Mydełka wykonane z najwyzszej jakości bazy mydlanej nieprzeźroczystej. Mają właściwości nawilkżające i zmiękczające skórę. 
Zestaw trzech sztuk mydełek muszelek w  bialym kolorze, o delikatnym zapachu kwiatowym. Zamknięte w drewnianym, okrągłym pudełku. Ozdobione delikatną, bawełnianą wstążeczką. Mydełka wykonane z najwyzszej jakości bazy mydlanej nieprzeźroczystej. Mają właściwości nawilkżające i zmiękczające skórę. 
Zestaw składajacy się z mydełka glicerynowego z zatopionym lisciem z  brzozy (bez SLS) wraz z bukiecikiem suszonej lawendy, zamkniętego w drewnianym, owalnym pudełeczku. Całośc tworzy pachnący, oryginalny, ekologiczny prezent. 
Zestaw dwóch sztuk mydełek naturalnych glicerynowych, zamkniętych w ręcznie malowanym drewnianym pudełeczku z motywem św Mikołaja. Ekologiczne mydełka wykonane z certyfikowanej masy glicerynowej o właściwościach nawilżających i odżywczych. Bezpieczne również dla dzieci. Idealny prezent dla zwolenników ekologicznych i naturalnych produktów. Całość tworzy...
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów