Wnętrze Jest 16 produktów.

Wnętrze

Zapraszamy do świata pełnego zapachu i światła. Nasze świece są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i zapachowych. Znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu. Dzięki nim możemy stworzyć odpowiedni nastrój i niepowtarzalny klimat w swoim domu. 

Podkategorie

Świece naturalne

Ręcznie tworzone świece wykonane z prawdziwego wosku pszczelego, o intensywnym zapachu miodu. Posiadają nie tylko walory estetyczne, ale również mają właściwości lecznicze. 

Świece ozdobne

Świece tworzone ręcznie, wykonane z najwyższej jakości parafiny hydrorafinowanej. Do wyboru w wielu wersjach kolorystycznych i zapachowych. O nietypowych i ciekawych kształtach. 

na stronę
Świeca ''Fiołek'' wykonana z naturalnego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu.  100 procent natury !
Naturalna i ekologiczna świeca ''Stokrotka'' wykonana z wosku pszczelego. o pięknym i intensywnym zapachu miodu. 
Świeca ''Róża'' wykonana  z naturalnego wosku pszczelego. O pięknym i intensywnym zapachu miodu. 100 procent natury!!!
Naturalna i ekologiczna świeca ''Z elfem'' wykonana z prawdziwego wosku pszczelego,  o pięknym i intensywnym zapachu miodu. 
Naturalna i ekologiczna Świeca "Domek" wykonana z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu.
Zestaw 2 szt świec ,,Domków'' wykonanych z naturalnego wosku pszczelego, o pięknym i intensywnym zapachu miodu. 
Naturalna i ekologiczna Świeca "Domek" wykonana z prawdziwego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu.
 Zestaw 2 szt świec''Fiołków'' wykonanych z naturalnego wosku pszczelego o pięknym i intensywnym zapachu miodu.  100 procent natury !
Zestaw 2 sztuk  naturalnych i ekologicznych świec ''Stokrotek'' wykonanych z naturalnego wosku pszczelego. O pięknym i intensywnym zapachu miodu. 
Zestaw 2 sztuk świec ''W róże'' wykonanych  z naturalnego wosku pszczelego. O pięknym i intensywnym zapachu miodu. 
Świeca lawendowa wykonana z parafiny hydrorafinowanej w okrągłym pojemniku szklanym. W środku oprócz parafiny znajduje się duża ilość suszonej lawendy. Podczas palenia uwalnia się aromat z naturalnego suszu i olejków eterycznych. Lawenda, która znajduje się w świecy jest dostarczana z regionalnych, ekologicznych upraw. Czas palenia ok. 48 godzin.
Duża świeca w kształcie walca oplecionego różami. Wykonana z parafiny hydrorafinowanej najwyższej jakości z dodatkiem olejków eterycznych i barwników. Do wyboru w czterech wersjach kolorystycznych i zapachowych. Czas palenia ok. 48 godzin
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów